Česká chuťovka 2020 pro jablečný mošt se zázvorem a cider s bezovým květem

12. 12. 2020

V pořadí již 12. ročník soutěže o Dobrý tuzemský potravinářský výrobek ČESKÁ CHUŤOVKA 2020 nám přinesl další skvělé výsledky. Do soutěže jsme poslali celkem 2 výrobky a oba získaly titul České chuťovky pro rok 2020.

Soutěž ČESKÁ CHUŤOVKA, která probíhá pod záštitou předsedy Senátu Parlamentu České republiky a ministra zemědělství, již zná své vítěze a jedním z nich jsme se stali také my s naším jablečným moštem se zázvorem a ciderem s bezovým květem.

Značku Dobrý tuzemský potravinářský výrobek „Česká chuťovka“, uděluje vždy na podzim hodnotitelská komise nezávislých odborníků. Nejdůležitějším kritériem, které musí každý přihlášený výrobek splňovat, jsou jeho vynikající chuťové parametry, samozřejmým předpokladem je jeho vysoká kvalita. Neméně důležitou součástí hodnocení je také vzhled výrobku.

Pro nás je to potvrzení toho, že poctivá práce se vyplatí. Velice nás těší, že všechny naše výrobky jsou oblíbené nejenom mezi konzumenty, ale pravidelně se umísťují na předních příčkách různých potravinářských soutěží. Nejlépe si vedou naše mošty a cidery bez barviv a konzervantů vyrobené pouze z toho nejlepšího ovoce Orlických hor, ale ani naše pálenky si s nimi v ničem nezadají.
Podorlická sodovkárna jako celek se pravidelně umisťuje na první příčce v soutěži Potravina a potravinář roku Královehradeckého kraje v kategorii Alkoholické a nealkoholické nápoje.