Mošt jablko a hruška

67% šťáva z jablek a 33% šťáva z hrušky, které jsou šetrně zpracovávány bez chemických konzervantů a barviv, tak aby byly zachovány všechny blahodárné účinky.

Bez přidaných látek, nepřislazovano a nefiltrováno!

Balení 0,33 l (folie)

Počet v balení: 12 ks

Obal: nevratná láhev

Hmotnost: 6,36 kg

Na paletě

Počet balení: 90 ks

Počet lahví: 1080 ks

Hmotnost zboží na paletě: 572,4 kg

Balení 0,75 l (folie)

Počet v balení: 6 ks

Obal: nevratná láhev

Hmotnost: 6,71 kg

Na paletě

Počet balení: 96 ks

Počet lahví: 576 ks

Hmotnost zboží na paletě: 644,2 kg

Balení 3 l (bag in box)

Počet v balení: 1 ks

Obal: bag in box

Hmotnost: 3 kg

Na paletě

Počet balení: 153 ks

Hmotnost zboží na paletě: 459 kg

Balení 5 l (bag in box)

Počet v balení: 1 ks

Obal: bag in box

Hmotnost: 5 kg

Na paletě

Počet balení: 105 ks

Hmotnost zboží na paletě: 525 kg

Co jste možná o hruškách nevěděli

Kombinace jablečno hruškové šťávy je jedním slovem neodolatelná. Sladká chuť a lahodná vůně je oblíbená všemi, především dětmi.

Tento mošt není jen chutným nápojem, který “rozveselí” chuťové pohárky ale je to i zdravý nápoj, podívejte se jaké má účinky na zdraví.

Hrušky obsahují sodík, draslík, měď, zinek, vápník či fosfor a neutralizují a z těla poté vylučují těžké kovy a jedovaté látky, jako je olovo, rtuť nebo kadmium. Jsou rovněž velice bohaté na kyselinu listovou, která je velice důležitá pro růst a krvetvorbu.

Obsahují vysoké množství vitaminu C, který je nezbytný pro náš imunitní systém. Jsou nezanedbatelným zdrojem vitamínu B. Hrušková šťáva zpevňuje stěny cév, působí močopudně a žlučopudně a příznivě ovlivňuje i žaludeční potíže.

Díky vysokému obsahu draslíku se hrušková šťáva používá jako pomocný prostředek při poruchách srdeční činnosti a také tehdy, když z jakýchkoli důvodů musíme užívat diuretika.

Hrušková šťáva je skvělý pomocník pro pročištění organismu. Obsahuje vyvážený poměr vitamínů a minerálů. Díky draslíku pomáhá zpevňovat cévy a brání v nich hromadění vápníku, proto je vhodná při chorobách krevního oběhu. Dokáže také významně snižovat vysoký tlak.

Hruška